...

Kelimelodi nedir

Sözlüğümüzde 'j' ile başlayan kaç kelime var? Dört 'c' barındıran kelime olduğunu biliyor muydunuz? 'ö' harfiyle biten kaç kelime var?

Kelimelodi TDK sözlüğünde bulunan kelimelere göre oluşturulmuş bir internet sitesidir. Karmaşık olarak verilen harflere karşılık gelen kelimeleri bulmanıza olanak sağlar. Kelimelodi geniş ve çok opsyonlu online ve ücretsiz kelime bulucudur; içeren, biten, başlayan, en az ve en fazla harf sayısı gibi aramaları yapabilirsiniz. Günümüzdeki popüler oyun olarak nitelendirilen kelime bulma oyunları, kelimelik, anagram bulma , kelime kule , word maker, kelime bul, anlamlı kelime oluşturma ve daha bir çok oyun üzerinden işlemler yapabilen ve kelime üretebilen bir uygulamadır.

Bu uygulamayla oyun kazanamazsınız, sadece yardım alırsınız. Hem öğrenin hem kazanın.

Kelimelodi yeni sitedir, ileride yeniliklerle daha iyi hizmet sunabilmeyi umut ediyoruz. Önerilerinizi Iletişim bölümünden (anasayfada) bizlere iletebilirsiniz. Bekliyoruz!

Bu sitede yayınlanan tüm materyallerin telif hakları kelimelodi.com'a aittir. Site içeriğinin, aktif soru bankasının ve sitede bulunan oyunların tamamen yada kısmen kopyalanması, başka sitelerde ya da görsel, işitsel medya araçlarında kullanılması yasaktır. Bu materyallerin başka bir site ya da kuruluş tarafından kullanılması halinde, kelimelodi.com sitesinin içeriğini kullanan kurum ya da kuruluş yasalar nezdinde sorumluluğu yüklenmiştir.